KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 15396267
nr 1539 6267
Grafiskt blad
diverse, etsningar. Ej signerad, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:10:00
100 kr
150 kr